ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13196302
*
nr 1319 6302
Spegel
133x83cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 april 2020
kl 18:08:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/4 13:28:06
1
300 kr
13/4 14:21:20
2
800 kr
13/4 17:59:51
3
400 kr
13/4 17:59:51
2
450 kr (Budbetjänt)
13/4 18:00:53
3
600 kr
13/4 18:00:53
2
700 kr (Budbetjänt)
13/4 18:01:31
3
800 kr
13/4 18:01:31
2
800 kr (Budbetjänt)
13/4 18:02:14
3
1.000 kr
13/4 18:03:00
2
1.000 kr
13/4 18:03:00
3
1.000 kr (Budbetjänt)
13/4 18:03:33
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54
-
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1319 6302
Spegel
133x83cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 april 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/4 13:28:06 | 1 | 300 kr |
13/4 14:21:20 | 2 | 800 kr |
13/4 17:59:51 | 3 | 400 kr |
13/4 17:59:51 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
13/4 18:00:53 | 3 | 600 kr |
13/4 18:00:53 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
13/4 18:01:31 | 3 | 800 kr |
13/4 18:01:31 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
13/4 18:02:14 | 3 | 1.000 kr |
13/4 18:03:00 | 2 | 1.000 kr |
13/4 18:03:00 | 3 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
13/4 18:03:33 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54 -
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14